Online terapie

Dosáhnout vnitřního klidu a spokojenosti je možné nyní i cestou online světa.
Při takto vedené terapii je nejdůležitější připravit prostředí, ve kterém se při naší terapii nacházíte tak, abyste měl/a zajištěné klidné a tiché místo, ve kterém se budete cítit dobře, bezpečně a hlavně nikým a ničím nybyl/a vyrušen/a. 
„Díky virtuálnímu spojení jsem vám jako terapeutka dostupná tehdy, kdy to nejvíc potřebujete.“
Spojíme se po telefonu, Skypu, WhatsAppu nebo Zoomu, podle toho, jak vám to vyhovuje.
Naplánujte si čas schůzky tak, abyste pro sebe měl/a klid, ideálně ještě i chvilku poté.

Co získám terapií RUŠ?

Trvale vyřešený problém. Tzn., že už ho dál nežijete. Získáte téměř okamžitou úlevu krátce po zahájení terapie. V průběhu terapie vnímavějším jedincům docházejí souvislosti a mnohým uvědoměním, kdy a jak jste si problém v dětství vytvořili. Jste v klidu a pohodě.

Jak probíhá terapie ve třech bodech:

1. Pojmenujete problém. Určíte si cíl, čeho chcete terapií dosáhnout a jak si přejete se cítit.
2. Vytaháme negativní myšlenky.
3. Vyčistíte/zpracujete si každou negativní myšlenku. Vše zkontrolujeme.

 Princip terapie bychom mohli přirovnat k rozhovoru. Během něj mi sdělíte, s jakým problémem přicházíte a co od terapie očekáváte. Čeho chcete vyřešením problému dosáhnout. Cíl je alfou a omegou naší úspěšné terapie. A k tomuto cíli Vás dovedu.

Než začneme s terapii ještě Vám krátce vysvětlím, jak budeme pracovat. Povedu Vás tak, že si budete nacházet ty negace u sebe. Tak si nacházíte postupně všechny svoje problémy, které si už třeba nepamatujete, nebo si jich nejste vědomí. Jsem vyškolená/certifikovaná terapeutka RUŠ a umím si poradit s jakýmkoliv problém. Vedu Vás tak, že si čistíte/zpracováváte ty nepříjemné pocity od negativních myšlenek.

Po odstranění nepříjemných pocitů zkontrolujeme, jestli jsou pryč a jestli problém, se kterým jste přišel/a s ním související nepříjemné pocity už Vás dál nezatěžují v současnosti. Pokud ne je problém vyřešený.

Pak se rozloučíme a budu ráda, když mi třeba po třech dnech zavoláte a sdělíte mi, jaké změny k lepšímu u vás nastaly.

Co obnáší terapie a jak dlouho trvá sezení

Na terapii se není nutné nijak připravovat. Délka každé terapie se odvíjí podle negací, se kterými přicházíte. Může a obvykle trvá 3–4 hodiny. (1 h. pocitově). Probíhá to velmi rychle.

Jak poznám, že mám ten problém vyřešený

Představíte si znovu problém, se kterým jste přišel/a. Jestli budete v absolutní pohodě a klidu, máte problém vyřešený trvale. Cíl kontrolujeme také, zda je 100 % splněný. Vždy kontrolujeme na konci terapie.

Jak se objednat na terapii

Objednejte se ke mně na terapii prosím telefonicky. Má to své výhody, kdy společně vybereme ideální den a čas na naši terapii. Doporučuji přijít včas. Přeci jen jde o váš čas.

Jak postupovat v případě, že máte dotaz.

Napište mi e-mail: info@manasovamarcela.cz