Osobní terapie

Co získám terapií RUŠ?

Trvale vyřešený problém. Tzn., že už ho dál nežijete. Získáte téměř okamžitou úlevu krátce po zahájení terapie. V průběhu terapie vnímavějším jedincům docházejí souvislosti a mnohým uvědoměním, kdy a jak jste si problém v dětství vytvořili. Jste v klidu a pohodě.

Jak probíhá terapie ve třech bodech:

1. Pojmenujete problém. Určíte si cíl, čeho chcete terapií dosáhnout a jak si přejete se cítit.
2. Vytaháme negativní myšlenky.
3. Vyčistíte/zpracujete si každou negativní myšlenku. Vše zkontrolujeme.

 Princip terapie bychom mohli přirovnat k rozhovoru. Během něj mi sdělíte, s jakým problémem přicházíte a co od terapie očekáváte. Čeho chcete vyřešením problému dosáhnout. Cíl je alfou a omegou naší úspěšné terapie. A k tomuto cíli Vás dovedu.

Než začneme s terapii ještě Vám krátce vysvětlím, jak budeme pracovat. Povedu Vás tak, že si budete nacházet ty negace u sebe. Tak si nacházíte postupně všechny svoje nedativní přesvědčení a převzaté vzorce, které si už třeba nepamatujete, nebo si jich nejste vědomí. Jsem vyškolená/certifikovaná terapeutka RUŠ a umím si poradit s jakýmkoliv problém. Vedu Vás tak, že si čistíte/zpracováváte ty nepříjemné pocity od negativních myšlenek.

Po odstranění nepříjemných pocitů zkontrolujeme, jestli jsou pryč a jestli problém, se kterým jste přišel/a s ním související nepříjemné pocity už Vás dál nezatěžují v současnosti. Pokud ne je problém vyřešený.

Pak se rozloučíme a budu ráda, když mi třeba po třech dnech zavoláte a sdělíte mi, jaké změny k lepšímu u vás nastaly.

Co obnáší terapie a jak dlouho trvá sezení

Na terapii se není nutné nijak připravovat. Délka každé terapie se odvíjí podle negací, se kterými přicházíte. Může a obvykle trvá 3–4 hodiny. (1 h. pocitově). Probíhá to velmi rychle.

Jak poznám, že mám ten problém vyřešený

Představíte si znovu problém, se kterým jste přišel/a. Jestli budete v absolutní pohodě a klidu, máte problém vyřešený trvale. Cíl kontrolujeme také, zda je 100 % splněný. Vždy kontrolujeme na konci terapie.

Jak se objednat na terapii

Objednejte se ke mně na terapii prosím telefonicky. Má to své výhody, kdy společně vybereme ideální den a čas na naši terapii. Doporučuji přijít včas. Přeci jen jde o váš čas.

Jak postupovat v případě, že máte dotaz.

Napište mi e-mail: info@manasovamarcela,cz