Zde Vložte Text Nadpisu

Co řákají klienti

 Vážená Marcelko, po příchodu domů jsem  stavající brýle sundal a někde vyhrabal staré brýle, které jsem nosil skoro před 30 lety a ejhle, vidím text bez zvětšování i bez mžourání. Opearace očí zrušena. Děkuji 
Oldřich 64 let

 Moje maminka je ta nejlepší maminka na světě. Děkuji vám Marcelko. 
Ivana 46let

 Přišla jsem k Marcelce celá ubrečená, hotová hromádka neštěstí. Když viděla, že brečím, hned jsme šly na věc. Vedla mě rovnou do doby, kde můj problém vznikl. Během pár minut ten nejhorší pocit zmizel. Hned jsem cítila úlevu. Při kladení otázek, jsem vnímala její milý hlas, který mě uklidňoval vlastně už sám o sobě. Došla jsem k obrovskému pochopení sebe sama. Z terapie si odnáším pocit, že je o mě postaráno a uvědomění, kde jsem si ten problém vytvořila. Jsem jí vděčná, že mi pomohla a její terapii doporučuji všema deseti. Měla jsem také pocit, že mi rozumí a chápe mě.
Děkuji Petra 36 let

Na terapii metodou RUŠ jsem přicházela s lehkou skepsí, ale již během ní jsem na sobě začala pociťovat změny. Nešlo to bez bolesti, ale Marcela mě celou terapií skvěle a profesionálně provedla a pomohla mi překonat všechny těžké momenty.Odcházela jsem s příjemným pocitem smíření a očištění. Když jsem se po terapii dívala na sebe do zrcadla, přišlo mi, jako kdybych ze sebe strhla nějaký šedý závoj a obličej mi, i přes veškerou únavu, úplně zářil :-).“

Kateřina 25 let

Už nemám strach o své děti.
Čekala mě velká operace, které jsem se velmi bála. Přesněji řečeno nebála jsem se až tak té samotné operace, ale toho, že se neprobudím z narkozy. Měla jsem velký strach o děti, že tu zůstanou bez maminky a co bude?Strach mě natolik svíral, že jsem kontaktovala terapeutku Marcelku. Během relativně krátké doby, kdy terapie probíhala, se můj strach rozplynul a moje strachy o děti nebo o můj život, byly najednou pryč a hlavně je tento stav trvalý a díky tomu je můj život o moc lepší. RUŠku jsem předtím neznala, ale dělala jsem to, co bylo potřeba a ono to zafungovalo.

Maminka tří dětí Káťa, 30 let

K Marcelce jsem přišla na doporučení od mé sestry. Přišla jsem s bolestmi zad a krční páteře, bolestí jsem se v noci budila a špatně se mi chodilo. Před začátkem terapie mi krátce vysvětlila, jak terapie probíhá a šly jsme na to. Ulevilo se mi tak, že když jsem odcházela řekla jsem jí, že mám pocit, že se vznáším. Moc děkuji a vřele terapii u Marcelky doporučuji.

Veronika 32 let Praha

  • Už nic nemusím, ale můžu.Pavel 42 let Praha

.Mým posláním je, aby lidi odcházeli ode mě z terapie spokojení a šťastní.
Aby si říkali: „Jo, stálo to za to a dává mi to smysl.“

Copyright © 2018 – 2021 by manasovamarcela.cz. Proudly created with WordPress.com

Copyright © 2018 – 2021 by manasovamarcela.cz. Proudly created with WordPress.com