Právě si prohlížíte JSEM TA DRUHÁ, jsem jeho milenka

JSEM TA DRUHÁ, jsem jeho milenka

Vážená paní Maňasová,
ráda bych se s Vámi poradila ohledně mého současného vztahu. Jsem ve vztahu s mužem, který je ženatý a má dvě děti. Jsem zoufalá z toho, že jsem pouze jeho milenka a už mě to štve. Chtěla bych, aby se rozvedl, ale on mi to pořád jen slibuje. Vidíme se jen občas a já ho strašně moc miluji. Bojím se, že od své manželky nikdy neodejde. Cítím se opuštěná a sama. On mi často lže a stále se musíme schovávat, protože se bojí, aby nás někdo spolu neviděl. Jsem smutná a vadí mi, že mě podvádí s manželkou, i když on říká, že s ní nespí. Už mu nevěřím a nevím, co mám dělat. Pomohla by mi Metoda RUŠ? Cítím se mizerně a čas strávený čekáním na jeho rozvod mi vzaly věškerou enegii ze života.
Ráda bych se dnes zaměřila na toto téma: Jsem ta druhá, jsem jenom milenka, které se ke mně na začátku ledna dostalo od mladé slečny z instagramu. V emailu mi popsala svůj současný vztah s partnerem, který je ženatý a s manželkou má dvě děti. Ona je milenkou a vadí jí, že je „ta druhá.“ Ráda by, aby se rozvedli. On slibuje pokaždé, že to udělá, ale pořád je ženatý. Dále píše, že se vidí jen občas a že ho strašně moc miluje a chce, aby spolu normálně žili. Současně se bojí, že od své manželky nikdy neodejde, Cítí se opuštěná, sama, musí se schovávat, aby je spolu někdo neviděl, je smutná, vadí jí, že je stále manželkou, nevěří mu, neví, co má dělat, nedokáže ho opustit….
 
V poslední tučně vyznačené větě jsem vypsala několik negací, které si klientka na terapii zpracovávala, ze kterých měla nepříjemné pocity. Jmenuji se Marcela a kromě toho, že jsem terapeutka metody RUŠ, jsem především žena s podobnou osobní zkušeností. A proto mám ohromnou radost, že jsem jí mohla pomoct. Vlastně často pomáhám ženám, kteří mají podobné problémy i pocity, jako jsem měla před RUŠkou já sama. O tom, že jsem terapeutkou metody osobního rozvoje, „Metody RUŠ“, která umí v rekordním čase vyřešit jakékoli nepříjemné pocity, problémy nebo překážky nejen ve vztahu už mnohé víte.
A kdo ještě naznáte mě ani metodu RUŠ, jde o to, že umíme harmonizovat nepříjemné pocity a emoce, s pomocí této prémiové metody s měřitelnými výsledky. Dochází k 99% okamžitému zlepšení za pouhé 3 hodiny během nebo po vyřešení problému. Za tuto extrémně krátkou dobu najdete skutečnou sebe samu. Terapie vyřeší problém a současnou situaci budeš vnímat svobodně a s nadhledem. Emoce už tě nebudou ovládat a ty sama se rozhodneš, co uděláš dál.
 
Jsem tu pro teba, která řešíš problémy se svým přítelem nebo manželem. Ženatý chlap může ve tvých očích „páchat“ škody na obou frontách, jak u milenky, tak u manželky. Milenku to trápí, manželka se trápí. Holky, něco vám řeknu, ze zkušenosti vím, že je to jenom několik „bločků a přesvědčení“ z minulosti, které to způsobují. Do čtyř hodin to máte vyřešený, takhle rychle vás z toho dostanu.
 
Pokud i ty cítíš, že se nacházíš ve stejné situaci ráda ti pomůžu být sama sebou a s řešením jakékoli nepohody. Pročti si prosím můj web. Začti se do článků i popisků. Seznam se se semnou i s RUŠkou prostředníctvím mnou tvořeného obsahu, ať jsme si blíž. Nebo navštiv můj instagram pro inspiraci. Odkaz najdeš na další stránce. Přečti si, jak probíhá terapie a pokud jsi zvídavá a ráda řešíš věci hned, klidně mi zavolej. Společně se domluvíme, jak to zvládnout a vyřešit.
A jak říká jedna moje bývalá klientka: „Ten šťastný vztah za to stojí.“

Napsat komentář