Kniha metoda RUŠ aneb JÁ TO MÁM JINAK

Od autora a zakladatele Metody RUŠ - Karla Nejedlého

 K přečtení této knihy mě inspirovala má vlastní zkušenost s terapií RUŠ. (Rychlá a Účinná změna Skutečnosti).
Koupila jsem si proto knihu, kterou napsal Karel Nejedlý, autor metody RUŠ, abych zjistila více informací o tom, co všechno lze metodou vyřešit. Kniha je rozdělena do několika částí. V úvodu je všeobecné povídání o tom, jak fungujeme i o tom, že nic se neděje náhodou. Našla jsem v ní také odpovědi na to, proč se třeba něco nedaří nebo se něco děje pořád dokola. Dočetla jsem se, odkud se berou nepříjemné pocity, jak vznikají negativní programy i to, jak je poznám.

V následující praktické části je precizní návod, jak si vyřešit jakýkoliv problém, ale hlavně jakýkoliv vztah. Konkrétní postup toho, co máte udělat, abyste přestali mít problémy. V knize je bohaté množství různých témat. Například:

 • Co mi brání ve štěstí?
 • Jak vyřešit problém s dítětem?
 •  Bonus: Splnění přání.
  Představte si, že si díky RUŠce můžete dokonce splnit jakékoliv přání nebo najít ideálního partnera či partnerku. Což je úžasné zjištění, nemám pravdu?
  Jsou zde uvedeny také názory psychologa, psychiatra i lékaře.
  Není zde nouze ani o skvělé vtipy, protože, kdo Karla zná, tak ví, že humor miluje a těší ho, když se lidé smějí. V knize jsou k přečtení příklady z praxe.
  Hodně zajímavá je kapitola o Placebo efektu.
  Na své první terapii jsem si řešila vztah s maminkou. Vztah s tátou už jsem si zpracovala podle návodu v knížce. Instrukce jsou jednoduše popsány, šlo mi to dobře a rychle. Nadšením z toho, že RUŠka opravdu funguje, jsem se přihlásila na kurz R1. Můj život s ní nabral správný směr, strachy a různé obavy, které dřív byly na denním pořádku, jsem si jednoduše zpracovala. A jaký je můj život s RUŠkou dnes? Život mě baví, cítím se skvěle, jsem v pohodě, a to mě dělá šťastnou.Kniha „Metoda RUŠ aneb JÁ TO MÁM JINAK“ je pozvánkou pro všechny lidi, kteří chtějí porozumět svým myšlenkám, pocitům, a především chtějí pracovat sami na sobě.Marcela Maňasová, terapeutka RUŠ
 • Tento článek najdete také na oficiálních stránkách metoda RUŠ na Facebooku. Stačí, když likněte na modré tlačítko .

Copyright © 2018 – 2023  by manasovamarcela.cz.