Nespokojenost v sexu

Svěřit se s problémem nespokojenosti v intimní oblasti s partnerem může ženě pomoci v mnoha ohledech. 
 
Pokud jste žena dlouhodobě potýkjící se s nespokojeností v oblasti sexuálního života, může to být pro vás velmi stresující a frustrující. Svěření se s tímto problémem může ulevit od tlaku a stresu, který s ním souvisí. 
 
Zastavením tlaku na partnera nebo nebo na sebe se zlepší téměř okamžitě komunikace mezi vámi. Docílíte otevřenější komunikace s partnerem o vašich potřebách a přáních v oblasti sexu. To povede k lepšímu porozumění a zlepšení sexuálního prožitku u vás obou. Svěření se s problémem může vést k nalezení řešení a zlepšení této situace, a také pomůže  k většímu sebevědomí, když žena ženským způsobem mluví o svých potřebách a přáních v oblasti sexu, může to vést k většímu sebevědomí a spokohenosti jak u ženy, tak u jejího partnera. Muž bude přesně vědět, jak vás potěšit a tím získá i on více sebejistoty. Vy se tak může cítit více uvolněná a mít větší pocity splynutí. 
 
A  celkově tak dochází ke zlepšení kvality vašeho vztahu. Otevřeně si popovídat  o potřebách v oblasti sexu může vést k většímu porozumění mezi vámi. Může se cítit blíže ke svému muži tím správným ženským způsobem a pociťovat k němu větší pocit spojení.
 
Svěření se s nespokojeností v oblasti sexuálního života může být pro ženu obtížné, ale může to mít mnoho pozitivních důsledků. Může to vést k lepšímu porozumění, zlepšení sexuálního života a vztahu celkově. Takže pokud jste ženou, která si přeje ve vztahu více vášně nebo romantiky, ale potýkáte se nějakým problémem, měla byste se nebojácně otevřít a svou nespokojenost vynést na světlo a zpracovat si všechno, co vám brání užívat si se svým mužem intimnosti a sexuální radosti. 
Sexualita je téma souvisi s životní energii každé ženy i muže. A proto je skvělé mit důležitou životní oblast v harmonii a radosti. 
 
Jako terapeutka Metody RUŠ vám můžu nabídnout individuální vedení, které vám pomůže posunout svou láťku v oblasti sexuality na novou úroveň.
 
Cena terapie Online 4 997, – /4h.
 
Absolventi RUŠ – od 1 800, – /1h.30min.
 
 
Dále osobní setkání 9 997, – /4h. (427EUR)

Napsat komentář