O mně

Terapeutka RUŠ a konzultantka Marcela Maňasová

Pomůžu Vám vytvořit krásný a šťastný život

Bude vypadat skvěle a budete z něho mít radost.
Pomůžu Vám rychle si uvědomit,
co je váš problém, jak vznikl, a hned si ho v sobě trvale vyřešíte. A to vše vědomě, prakticky a věcně.
Mé jméno je Marcela a již několik let je péče o duševní i fyzické zdraví mé i mých klientů mou vášní. Před pár lety jsem začala se svým seberozvojem a celkovou „inventurou“ své mysli, těla i duše. Metoda RUŠ mi výrazně pomohla zlepšit vztahy se členy rodiny i s okolím a především vztahu sama k sobě. 
Být terapeutkou Metody RUŠ je poslání, a pokud je mým úkolem harmonizovat vnitřní stránku s tou vnější, a změnit dílo hluboce zakořeněných vzorců chování, pak je to krásná práce, která mi přináší hluboký smysl.

Vždy se svými klienty vedu dialog, naslouchám jejich přáním a přináším řešení, které maximálně vylepší kvalitu jejich života.

313465694_1076085266407514_7510739786716012776_n
8. 9. 2022

MARCELA MAŇASOVÁ

CERTIFIKOVANÁ TERAPEUTKA METODY RUŠ

metoda RUŠ aneb JÁ TO MÁM JINAK

Pár slov o knize. metoda RUŠ aneb JÁ TO MÁM JINAK. Autor: Karel Nejedlý, 2018

 K přečtení této knihy mě inspirovala moje vlastní zkušenost s RUŠ terapií. Koupila jsem si proto knihu, kterou napsal Karel Nejedlý, autor metody RUŠ, abych zjistila více informací o tom, co všechno lze metodou vyřešit. Kniha je rozdělena do několika částí. V úvodu je všeobecné povídání o tom, jak fungujeme i o tom, že nic se neděje náhodou. Našla jsem v ní také odpovědi na to, proč se třeba něco nedaří nebo se něco děje pořád dokola. Dočetla jsem se, odkud se berou nepříjemné pocity, jak vznikají negativní programy i to, jak je poznám. V následující praktické části je precizní návod, jak si vyřešit jakýkoliv problém, ale hlavně jakýkoliv vztah. Konkrétní postup toho, co máte udělat, abyste přestali mít problémy.

 

V knize je bohaté množství různých témat. Objevila jsem například: Co mi brání ve štěstí? Jak vyřešit problém s dítětem? Našla jsem zde i Bonus: Splnění přání. Představte si, že si díky RUŠce můžete dokonce splnit jakékoliv přání nebo najít ideálního partnera či partnerku. Což je úžasné zjištění, nemám pravdu? Jsou zde uvedeny také názory psychologa, psychiatra i lékaře. Není zde nouze ani o skvělé vtipy, protože, kdo Karla zná, tak ví, že humor miluje a těší ho, když se lidé smějí. V knize jsou k přečtení příklady z praxe a hodně zajímavá je kapitola o Placebo efektu.

Na první terapii jsem řešila vztah s maminkou. Vztah s tátou už jsem si zpracovala podle návodu v knížce. A protože instrukce jsou jednoduše popsány, šlo mi to dobře a rychle. Nadšením z toho, že RUŠka opravdu funguje, jsem se přihlásila na kurz R1. Můj život s ní nabral správný směr, strachy a různé obavy, které dřív byly na denním pořádku, jsem si jednoduše zpracovala. A jaký je můj život s RUŠkou dnes? Život mě baví, cítím se skvěle, jsem v pohodě, a to mě dělá šťastnou.

Kniha „Metoda RUŠ aneb JÁ TO MÁM JINAK“ je pozvánkou pro všechny lidi, kteří chtějí porozumět svým myšlenkám, pocitům, a především chtějí pracovat sami na sobě.

Marcela Maňasová, terapeutka RUŠ

CO PRO MĚ ZNAMENÁ BÝT TERAPEUTKOU

Jsem tady pro své klienty, když mě potřebují. Jsem tady pro ně v důležitých okamžicích jejich života, abych jim podala pomocnou ruku při řešení jejich problémů.

ETICKÝ KODEX

Klienta intenzivně vedu tak, abych mu pomohla, co nejrychleji a nejefektivněji odstranit jeho problém.
Veškeré informace, které se dovídám od klientů, zůstávají naprosto důvěrné.
Při terapii pracuji podle pravidel a postupů Metody RUŠ. Klienty nesoudím ani neporovnávám. Klienti vždy mají moji plnou podporu a důvěru.

Pravidelně si obnovuji kvalifikaci.

Udržuji kontakt s novinkami.

konzultace zdarma

Pomůžu vám cítít se skvěle

Moje poslání

 je, aby lidi odcházeli ode mě z terapie spokojení a šťastní.
Aby si říkali: „Jo, stálo to za to a dává mi to smysl.“

Copyright © 2018 – 2021 by manasovamarcela.cz. Proudly created with WordPress.com