Terapie RUŠ pro děti a mladistvé do 16 let

Dítě/ Teenager musí OPRAVDU SAMO/ SÁM CHTÍT jít na terapii vyřešit si, co jej trápí.
Děti a teenageři ( mladí lidé do 16 let), se ke mně mohou objednat sami.

Milí rodiče pokud máte pocit, že:
– vaše dítě není spokojené, radostné ani šťastné, a vy přitom zažíváte nepříjemný pocit, pak to trápí vás, a vy byste si to jako rodiče měli zpracovat.
V ideálním případě Metodou RUŠ. Jestliže dítěti nic nevadí a říká, že je v pohodě a nic řešit nechce. Není to jeho problém.

Před terapii se ptám:
Co tě trápí? Co ti vadí?  Co chceš vyřešit? 

S čím můžu například pomoct?
Stres, úzkost, nespavost,
stydlivost, nervozita, pocení dlaní, nízké sebevědomí, oční vady apod.
Vadí mi, že: nemám kamarády, mám jich málo ,nerozumíme si…
Rorodiče: hádají se, křičí na sebe, křičí na mě, zlobí se na mě apod. Bojím se jich (rodičů, kamarádů apod.)
Mám problémy se školou, nevěřím si, mám problémy s jídlem., mám strach, že:
 (Dosaď cokoliv…)

U vás dětí a dospívajících je jakýkoliv problém vyřešený za zlomek času. A Jde vám to skutečně lehce. 3–5 krát zopakujete větu a problém s nepříjemným pocit jsou pryč. Jde vám opravdu dobře. Můj nejmladší klient měl necelé 4 roky. Řekl mi, že ho paní učitelka ve školce nemá ráda. Pětkrát zopakoval větu a hotovo. Hned potom se začal smát a šel v klidu do školky.

Na terapii ti můžu pomoct vyřešit to, co tě trápí, z čeho máš strach i čeho se třeba nejvíc bojíš.

Co získáš terapií RUŠ

Trvale vyřešený problém. Tzn., že už ho dál nežijete. Získáte téměř okamžitou úlevu krátce po zahájení terapie. V průběhu terapie vnímavějším jedincům docházejí souvislosti a mnohým uvědomění, kdy a jak  si problém/y vytvořili.Získáte klid a pohodu.

Jak probíhá terapie ve třech bodech:

1. Pojmenujete problém. Určíte si cíl, čeho chcete terapií dosáhnout a jak si přejete se cítit.
2. Vytaháme negativní myšlenky.
3. Vyčistíte/zpracujete si každou negativní myšlenku. Vše zkontrolujeme.

 Princip terapie bychom mohli přirovnat k rozhovoru. Během něj mi sdělíte, s jakým problémem přicházíte a co od terapie očekáváte. Čeho chcete vyřešením problému dosáhnout. Cíl je alfou a omegou naší úspěšné terapie. A k tomuto cíli Vás dovedu.

Než začneme s terapii ještě Vám krátce vysvětlím, jak budeme pracovat. Povedu Vás tak, že si budete nacházet ty negace u sebe. Tak si nacházíte postupně všechny svoje problémy, které si už třeba nepamatujete, nebo si jich nejste vědomí. Jsem vyškolená/certifikovaná terapeutka RUŠ a umím si poradit s jakýmkoliv problém. Vedu Vás tak, že si čistíte/zpracováváte ty nepříjemné pocity od negativních myšlenek.

Po odstranění nepříjemných pocitů zkontrolujete, zda jsou skutečně pryč a jestli problém, se kterým jste přišel/a a s ním související nepříjemné pocity už Vás dál nezatěžuji v současnosti. 

Pak se rozloučíme a budu ráda, když mi třeba po třech dnech zavoláte a sdělíte mi, jaké změny k lepšímu u vás nastaly.

Co obnáší terapie a jak dlouho trvá sezení

Na terapii se není nutné nijak připravovat. Délka každé terapie se odvíjí podle negací, se kterými přicházíte. Může a obvykle trvá 3–4 hodiny. (1 h. pocitově). Probíhá to velmi rychle.

Jak poznám, že mám ten problém vyřešený

Představíte si znovu problém, se kterým jste přišel/a. Jestli budete v absolutní pohodě a klidu, máte problém vyřešený trvale. Cíl kontrolujeme také, zda je 100 % splněný. Vždy kontrolujeme na konci terapie.

Jak se objednat na terapii

Objednejte se ke mně na terapii prosím telefonicky. Má to své výhody, kdy společně vybereme ideální den a čas na naši terapii. Doporučuji přijít včas. Přeci jen jde o váš čas.

Jak postupovat v případě, že máte dotaz.

Napište mi na e-mail: info@manasovamarcela.cz