Právě si prohlížíte Tvůj Životní kalendář

Tvůj Životní kalendář

Myslíte si, že máte spoustu času na to, abyste si plnili své sny, přání, cíle a touhy? Možná máte takový pocit, ale ve skutečnosti máte jen malou část života na to, abyste si splnili všechno, co chcete. Ale stejně si pořád říkáte: „Máme čas, není kam spěchat.“
 
Píšu o různých tématech, občas o vztazích, o životě a o různých životních situacích a sdílím s vámi zkušenosti z terapií.
 
Ale dnes to je něco speciálního, co tě bude zajímat a možná  s některými to skutečně „sekne“, budete trošku šokovaní, ale maximálně to změní pohled na váš současný život. Budu ráda, když napíšete do komentáře, pocity a myšlenky, které vás jako první napadly a překvapily po zjištění, jak jste na tom. „Tak už nás nenapínej Marci. O co jde?“ ptáte se… Jde o „Životní kalendář“, který ilustruje, jak krátká a nevratná je vaše existence zde na této krásné planetě.
Tento nevšední kalendář zobrazuje tvůj život, i můj a dalších 8 miliard lidí, na jedné stránce A4, kde jedna kostička představuje týden života.
Použiju ho dnes na vysvětlení, jak důležité je život efektivně využívat a jak málo času máme na to, abychom  si splnili všechno, co chceme.
O Životním kalendáři se říká, že je velmi inspirativní a motivační pro lidi, kteří chtějí udělat jakoukoli změnu ve svém životě nebo se zamyšlí nad smyslem svého bytí.
Klikni na odkaz a zadej datum narození ve formátu: 01/28/2023
(tzn. měsíc/den/rok narození). Potom se vrať zpět a dočti článek dokonce.
 

https://code.benjisimon.com/life-calendar/

Krátký popis:
Řekněme, že ta horní  šedá část reprezentuje minulost. Modré kostičky na spodu představují budoucnost. Jedna kostička je jeden uplynulý  týden života. My nevíme kolik modrých kostiček nám ještě zbývá. Můžete si myslet, že hodně, ale může to být málo. 
Jediný čas, který ještě máte, je TEĎ & TADY. Jedna kostička v kalendáři zobrazuje, každý týden 90 letého života. Počítejme, že se dožijete tohoto požehnaného věku. To ovšem není zase tolik kostiček, zvláště, když už jste jich spoustu prožili. Pozorně si prohlédňete svůj Životní kalendář, podívejte se na něj dlouze a pečlivě se zamyslete, co vlastně tím, že se svými problémy nic neděláte, co tím získáte? Musíte si toho být vědomí, protože tam není tolik kostiček, kolik byste možná někteří chtěli, tak s tou prací na sobě, byste měli začít asi hned.
 
Často říkáme ne, ne, ne, tohle nechci měnit a tohle taky ne. Mám na to čas, vždyť o nic nejde. A najednou je pryč 10 let, pak 20 let a je to v pytli. Takže pokud vás trápí, ať už aktuální nějaká situace nebo něco z minulosti, můžete to změnit právě teď, abyste byli v pohodě. Protože hodně z vás tráví v minulosti svůj čas a přejí si, aby udělali to či ono jinak. Většina z vás vůbec neví, že to jde skutečně změnit. „Nikdy není pozdě na šťastné dětství.“ Můj oblíbený citátek od Bena Furmana. Obzvláště, když už asi chápete, jak moc to ovlivňuje současnost. Ti chytřejší už to pochopili. Vím to, protože s váma o tom mluvím a vás to zajímá.
Pokud se rozhodnete, že budete dělat to, co cítíte, že je to pro vás nejlepší právě TEĎ, budete mít velmi hezký život.
A věřím, že oceníte nyní výhody RUŠky. Jediné metody na světě, která tohle umí. Extrémně rychle dokáže vyřešit jakýkoli problém. Na sezení začínáme možná trochu pomalu, ale během první hodiny toho stihneme dost, takže s několika těžšími negacemi se vypořádáme hned na začátku a později se vše dokončuje velice rychle a pocity se mění téměř okamžitě. Výsledek je měřitelný, což je skvělá zpráva, pro vás, kteří jste například méně důvěřiví. Když porovnáme vaše pocity před RUŠkou a po ní, tak se neshodují na 99 %. Což znamená, že problém je vyřešen a vy  spokojení. Měření používáme v průběhu terapie, abychom měli jistotu, že je vše zpracované.
 
Pokud teď cítíš smíšené pocity, mohou značit, že by měla přijít změna, že bys rád/a změnu. Stačí se pro ni rozhodnout . „To zvládnu!“ „Zvládnu to vyřešit, rychle a skvěle!“ Rozhoduji se pro šťastný a láskyplný život ve všech jeho oblastech!“
Pomůžu ti být sám/ sama a sebou, zvládat jakékoli životní nepohodlí a nejistotu. I když se necítíš jen ve své kůži, a nemáš žádný konkrétní problém. „Příliš často si myslíme, že musíme udělat změnu jen tehdy, když věci nejdou dobře nebo se nám nedaří. Protože když se nám daří, a my od úspěchu odejdeme někam jinam, budou si o nás přece ostatní myslet, že jsme divní.
 
Pročti si prosím můj web. Začti se do článků. Seznam se se mnou i s mým projektem „Analýza podvědomí „ a službou „Osobní terapie RUŠ“, ať jsme si blíž a budeš mít bezvadnou představu o mé práci.
 
Osobní tarepie RUŠ – prémiová služba, která vede extrémně rychle k téměř okamžitému vyřešení jakéhokoli problému, až  99% zlepšení za pouhé 3 hodiny, během nebo po vyřešení problému.  S měřitelným výsledkem.
 
 
Analýza  podvědomí  je pro Tebe ideální pokud hledáš svoji životní cestu nebo si chceš vytvořit život podle sebe, tedy takovou přítomnost a budoucnost, která tě bude naplňovat, bavit a bude v souladu s tebou.
Analýzu podvědomí můžete absolvovat:
 
 
1. samostně ( bez terapie RUŠ), abyste měli přehled o sobě a o svých hodnotách a prioritách. Je to skvělý projekt pro ženy i muže. V obou případech si najdete to svoje, co hledáte. Najdete to, co jste nikdy neztratili. Na nejhlubší úrovni v sobě najdeš svoji pravdu, tu skutečnou, kterou znáš jen ty. Zatím je ještě schovaná a čeká až ji znovu objevíš. Zjistíš podle jakých opakujících vzorců žiješ. Proč se ti děje to, co se ti děje…
A pánové, splnili jste si všechno, co jste chtěli? Máte krásnou ženu, skvélé děti, báječnou rodinu, velký dům, nenovější model vašeho vysněného vozu, ale nevíte, co ještě byste si chtěli splnit. Pořád jste nenašli vaše ideální poslání. Máte vnitřní neklid a pocit, že vám uvnitř něco chybí, že to není ono, že tomu životu něco chybí. Hledáte to něco, co ve vás zažehne novou, žhavou jiskru? Já vím ,kde to je. Vím, jak se k tomu dostat. Používám k tomu life hack, který zná jen velmi malé procento lidí. 
 
Analýza podvědomí může pro vás být ta cesta, která vám odpoví na všechny vaše otázky. Protože odpovědi máte v sobě. Já vám je pomůžu dostat ven. Na světlo.
Můžete potom absolvovat terapii RUŠ, kde si zpracujete všechna témata, která vám brání v dosáhování toho, po čem toužíte. Ale není to podmínkou.
 
2. Absolvovat „Analýzu podvědomí“ před Merodou RUŠ. Je to ideální řešení, jak si negativní programy objevené díky analýze podvědomí ihned a trvale zpracovat a přestat je žít. Vášeho cíle dosáhnete více v klidu, než jste zvyklí. 
Je tu ještě další zdůvodnění. Zjistíte, jak to dělám a co vůbec umím. A pak se rozhodnete, zda jsem pro vás ta pravá a půjdete se mnou dál. Já se na naše setkání a spolupráci budu moc těšit.

Napsat komentář