O mně

Nejsem influencer ani web designer, jsem srdcem i duší terapeutka, která si vytvořila webové  stránky a profil na Instagramu, abych šířila povědomí  o tom, že existuje Metoda RUŠ a pomohla tak více lidem.

Hlavně se mi líbí,  jak můžu být užitečná pro vás v každodenním životě. A vy terapii můžete využívat pro svou práci, když například prodáváte, podnikáte. Máte špatné vztahy s okolím i přáteli. Nebo s rodinou. Stejně jako jsem to měla třeba já.
Se mnou, se problémů zbavíte rychle a trvale.

Co já a můj život před RUŠkou a s RUŠkou

 Je chladnější, deštivý večer roku 2015. Sedím na pohovce ve svém bytě. Z ulice přes okno proniká tlumené, žluté světlo z pouličních lamp. Jsem tu sama, lituji se a cítím se opuštěně. Dlaněmi si zakrývám ztrápenou a uplakanou tvář, přemýšlím o tom, jaký život žiju.

Říkám si: „Co dělám špatně, proč mi žádný vztah nevydrží? Jaká mě asi čeká budoucnost?“Nejvíc ze všeho se bojím samoty. Ptám se sama sebe: “Co s tím můžu dělat, jak to můžu změnit? „Hlavou se mi honí myšlenky o tom, co všechno dělám špatně. A v představách ještě slyším svoji kamarádku, jak mi říká: „Můžeš si za to sama!“ „Jasně, takže za to zase za všechno můžu já.“ Povídám si. Vůbec nerozumím tomu, proč bych si za to mohla sama. „ Já rozhodně ne!“ Já jsem normální, ale ti kolem mě jsou divní, to oni nejsou normální. „To mě tak vytáčí, jak si to vůbec může myslet!?“ 

Tak přesně takto jsem to před těmi několika lety měla. Po dalším nevydařeném partnerském vztahu, jsem už přestávala věřit, že se to ještě někdy zlepší. Nelíbili se mi lidi, vadilo mi, jak se ke mně chovají nebo naopak, že se ke mně nechovají nijak. Měla jsem pocit, že mě nemají rádi a já neměla vlastně ráda je. Byla jsem smutná, utrápená a nevěděla co si počít. A v té době jsem ještě prožívala smrt otce. Zemřel náhle. Neměla jsem možnost se s ním rozloučit, a to mě velmi zasáhlo. Vztah v rodině se tím pro mě dramaticky zhoršil…

A právě, když mi bylo opravdu mizerně a já si říkala, že už víc nevydržím, jsem si vzpomněla, že kamarádka mého bratra byla na terapii, která jí nesmírně pomohla, byla to právě metoda RUŠ. Tak jsem se hned objednala na terapii. A můžu vám říct, že to bylo mé nejlepší rozhodnutí v životě. Když na to při psaní těchto řádek vzpomínám, tak děkuji sobě za to, že jsem na to sezení došla, protože tím jsem sama sobě umožnila a dovolila zpracovat v sobě ty věci, které mě tak zatěžovaly. U mě se emoce střídaly jak noc a den, jak slunce a stín. To bylo strašný.

První jsem si zpracovala a vyřešila vztah s mámou. Tímto počinem začala moje cesta ke skvělému životu. Životu plnému radosti, volnosti, spokojenosti, láskyplných vztahů a vztahů kamarádských i přátelských. Svobody a úspěchu v čemkoliv co dnes dělám a čím se zabývám. Všechna tato slova jsou pro mne synonymem pocitu štěstí.  I vy si můžete představit, jaké myšlenky a emoce definují váš pocit štěstí, jak ho vnímáte a prožíváte. Štěstí je stav naší mysli. A teď s RUŠkou je to radost a lehkost ve všem co dělám, vnímám intenzivně svobodu v sobě a dnes si již dovolím dělat to, co mě baví a co miluji.

Copyright © 2021 Marcela Maňasová