Právě si prohlížíte Jak zmizel strach o mé děti?

Jak zmizel strach o mé děti?

Jak zmizel strach o mé děti

Jako maminku mě nic nevyděsilo víc než představa velké operace a toho, že se po ní neprobudím z narkozy. Nedokázala jsem si představit, že bych opustila své děti a nebyla tu pro ně.

Před rokem mě čekala velká operace, které jsem se velmi bála. Přesněji řečeno nebála jsem se až tak té samotné operace, ale toho, že se neprobudím z narkozy. Měla jsem velký strach o své děti, že tu zůstanou bez maminky a co bude?

Strach mě natolik svíral, že jsem kontaktovala terapeutku RUŠ Marcelku.

A ač jsem z počátku k této metodě byla skeptická, dnes mám názor opačný, protože během relativně krátké doby, kdy terapie probíhala, se můj strach rozplynul a moje strachy o děti nebo o můj život, byly najednou pryč a hlavně je tento stav trvalý.

Všechny strachy, úzkosti nebo deprese se nedají zvládnout jen relaxací ve vaně či přečtení dobré knihy a pro mě se terapie RUŠ už staly součástí mého života a díky tomu je můj život o moc lepší.

Děkuji za tento příspěvek milé klientce Kateřině, která si přála  sdílet svou zkušenost s terapií RUŠ.

Pokud i ty prožíváš těžké období, cítíš se bezmocná a nejistá plná  strachu o své děti, o sebe, o své blízké. Nečekej ani o minutu déle. Změna skutečnosti, která se Ti nelíbí, je nyní snadnější než, kdy jindy.  

 

Pro více informací, jak probíhá terapie, o tom, jak pracuji a další zajímavosti, klikni na růžové tlačítko, které Tě přesměruje na stránku o terapii. 

Napsat komentář